לסניפים וטלפונים
articles_category__bg
חדרי ילדים ונוער - מיטות ילדים מעץ מלא

10 טיפים לקניית חדרי ילדים

הריהוט בחדרי ילדים הם שהופכים את החדר לכייף וחמים. התאמה אישית של הריהוט לצרכים של הילדים בהחלט מסייעת לכך שהילד יאהב וייהנה לשהות בחדרו כאשר הוא משחק או מארח חברים בכיף. אבל כדי שהחדר ילדים יהיה מושלם אספנו עשרה טיפים קלילים לקניית חדרי ילדים שייעשו לכם חיים קלים! מוכנים? יאללה מתחילים:

1. קחו אתכם את הילדים.
במידה והילד מספיק בוגר הראו לו באתר החברה את כיוון העיצוב שמתאים לו , לפעמים להביא ילד צעיר לחנות עלול ליצור קונפליקט בין הבחירה הנכונה לבחירה העכשווית ( צבעים ילדותיים ועוד). מצד שני, במידה ומדובר בנער/נערה חשוב ורצוי להגיע עמו לסניף ולתכנן ביחד אתו את החדר.

2. בצעו מדידה לפני היציאה לחנות.
חשוב לדעת מה אנו רוכשים עוד קודם שיוצאים מהבית וזאת כדי שנוכל למדוד את השטח שעומד לרשותנו בחדר הילדים ולהגיע לחנות מוכנים. במידה ומודדים קודם להגעה לחנות ומבצעים תכנית העמדה של הריהוט בחדר ניתן ליידע את המוכר בחנות ולהזמין את הרהיטים לילדים הישר ומיד ללא צורך בעיכובים מיותרים.


  רוצה לתאם פגישה עם מעצב חדרי ילדים או ליצור עמנו קשר בכל פנייה? השאירו לנו פרטים כאן:


  3. בחירת צבע לחדר ילדים.
  כאשר בוחרים צבע לחדר עושים זאת באמצעות הרהיטים מאחר ורק לאחר שנכניס את הרהיטים לחדר הילדים נוכל לדעת איזה צבע תתאים בצורה הטובה ביותר. מאחר וכל חדר ילדים מעוצב בהתאם לאופיו הייחודי של הילד הרי שנוכל לעשות שימוש במדבקות קיר שיכניסו את הצבע הנוסף להשלמת המראה המושלם.

  חדר לדוגמה: חדר ילדים מעץ מלא "בן-בן"

  חדרי ילדים ונוער - מיטות ילדים מעץ מלא

  4. בחירת ריהוט ילדים איכותי.
  בחירה של ריהוט איכותי יאפשר לכם להעבירו לאחר מכן גם לאחים. רהיטים שנבנו בהתאמה אישית ומחומרים איכותיים כפי שאנו עושים ברהיטי ברזילי מבטיח לכם שגם בעוד שנים כאשר יהיו לכם ילדים נוספים המיטה והארונות יישארו חזקים ונראים טוב כך שמדובר בהשקעה משתלמת ונכונה.

  5. בחירת ריהוט למידות ילדים.

  כאשר מדובר בילדים קטנים שנמצאים בתהליך ההתבגרות ננסה להתאים להם ריהוט של מבוגרים למידותיהם. כך לדוגמה נוסיף לחדר פינת עבודה בה ניתן יהיה לעשות שיעורי בית או נוסיף שידת טואלט לנערה המתבגרת לצד רהיטים נוספים שייגרמו להם להרגיש בוגרים.

  6. נצלו את המקום שיש לכם.
  יש לכם למעלה מילד אחד בחדר? קנו להם מיטות קומותיים אך חשוב מאוד שהמיטות יהיו עשויים מחומרי גלם איכותיים ואשר נבנה במחשבה תחילה עבור ילדים כך שהם לא יפגעו בשנתם. סידור נכון של המקום בחדר הילדים יכול לאפשר לילד מרחב תמרון ותנועה כך שניתן יהיה להזמין חברים ולשחק בחדר בשעות שלאחר הלימודים.

  7. בדקו שהריהוט בטיחותי.
  קניתם מיטת קומותיים? מצוין. חשוב לוודא שהסולם למיטה העליונה מחוברת לגוף המיטה ושהמיטה יציבה ובטוחה לכל הגילאים. (לפעמים גם אבא עולה לבקר) ברהיטי ברזילי בונים רהיטים לילדים מזה שנים רבות וכעסק משפחתי בידינו הניסיון שעבר לאורך השנים במשפחה לבניית מיטות בטוחות וחדרי לילדים כך שילדכם נמצא בידיים טובות.

  מיטה לדוגמה: מיטת קומותיים מהסדרה הצבעונית

  מיטת קומותיים מהסדרה הצבעונית

   

  8.  קנו רהיטים אתם ניתן לגדול.
  רהיט מקושט מידי או צבעוני מידי יכול להיות טוב לגילו של הילד כעת אך לא יתאים עבורו כמה שנים לאחר מכן כאשר יתבגר במעט. חשוב לקנות רהיטים בעלי נראות טובה ואשר ניתן יהיה להלביש עליהם חפצים שייעצבו את החדר בהתאם לגילו העכשווי של הילד כך שגם בעתיד ריהוט הילדים שרכשנו עבורם יישאר נוח ורלוונטי.

  9. עשו שימוש ברהיטים שקל לנקות.
  ילדים מטבעם אוהבים לבלגן ולהשתולל ואנו כהורים מוצאים עצמנו מנקים לעתים קרובות אחריהם. חשוב מאוד לחפש רהיטי ילדים אשר יהיו קלים לניקוי ולתחזוקה. רהיטים שעשויים מעץ איכותי ומחומרים טובים ואשר ניתנו להם גימור המותאם לילדים יהיו הרהיטים הטובים ביותר עבור ילדכם. כך לדוגמה אנו עושים שימוש בעץ מלא, עץ בוק ועוד מגוון חומרים וצובעים את הריהוט בעזרת צביעה אקרילית ששומרת על הרהיטים לאורך שנים רבות.

   10. הוסיפו סגנון לחדר.
  מעבר לצביעת החדר והריהוט ניתן להוסיף צבע ואישיות על ידי שימוש בשטיח או וילונות מעוצבים שיתאימו לצבע שבחרנו עבור הילדים. כל חפץ, כל גוף תאורה, ובעצם כל תוספת שתכניס עוד חיים לחדר בהחלט יהפכו את החדר ילדים למקום חמים ונעים יותר לשהות בו.

  חדר לדוגמה: חדר ילדים ונוער שאנל

  חדר דגם שאנל

  רוצים לקפוץ לביקור בסניפים שלנו – הקליקו עליי!

   שם מלא (ניתן גם הערה) *

   טלפון ליצירת קשר *