ברזילי – לגדול מאושרים

כל ילד הוא עולם ומלואו . יש לו אופי אינדיבידואלי, סגנון חיים המתאים לו ועולם פנאי ייחודי, של רצונות וחלומות.  לכל ילד הזכות לגדול בסביבה שתסייע לאושרו. זוהי תפיסת החיים של משפחת ברזילי ועל פיה נקבעה מדיניות החברה לאורך שנים . מדיניות שמעמידה את אושרם של ילדים מגיל שנתיים ועד תחילת גיל ההתבגרות בגילאים 12-14 במרכז תהליך פיתוח,  עיצוב ובניית המוצרים ברהיטי ברזילי עבור ילדים ונוער .

חברת רהיטי ברזילי הוקמה בשנת 1948 ע”י אבי המשפחה, מאיר ברזילי ז"ל , והפכה במרוצת השנים מבית מלאכה קטן בדרום תל אביב למפעל תעשייתי גדול ומודרני באזור התעשייה הצפוני קיסריה , עם הציוד המתקדם ביותר בענף העץ.

כיום, ממשיך הדור השלישי של המשפחה את מסורת האיכות והשירות, תוך התמקדות ביצור מערכות לחדרי ילדים, והקפדה על חומרי גלם מעולים, רמת עיצוב  וגימור גבוהה, שרות אדיב, אמינות ואחריות.

חברת רהיטי ברזילי מאמינה שרהיטי הילדים וחדרי הילדים שהם הסביבה הקרובה ביותר לילדים בשלבי התפתחותם החשובים , צריכים להיבנות סביב תפיסת  עולם הילד . תכנון ועיצוב חדר ילדים נוח ומרגיע ,  סביבה צבעונית שמסייעת בהתפתחות הילד , איכות חומרים וגימור עמידים לאורך זמן הם יסודות בחשיבה בה אנחנו מפתחים את סדרות הרהיטים שלנו.

החברה משתפת פעולה עם המעצבים המובילים בארץ, בפיתוח קווי  עיצוב עדכניים על פי רוח התקופה .

אנחנו ברשת ברזילי , מאמינים כי כדי שהילד שלכם יגדל בסביבה אוהבת ובטוחה, החדר שלו צריך לשקף את עולמו האישי .

לתכנון ועיצוב כל פריט מוקדשת תשומת לב קפדנית, בהתאם לתפישת העולם שלנו, כדי שהילד שלכם יהיה מאושר.

פיתחנו עבור ילדים ובני נוער שלוש סדרות רהיטים.

הסדרה הלבנה המיועדת בעיקר לבנות בגילאי 8-15 לנשים צעירות שהסביבה האישית והרושם שהיא משרה חשובה להן .

הסדרה הצבעונית המאפשרת שילוב של 800 צבעים שונים על פי טעמו ונגיעה האישית של כל ילד

המגדירה את הייחודיות שלו .

סדרת העץ המלא לילדים בגילאי 2-5 או 6-10 המעדיפים סביבת ריהוט בעלת מראה טבעי ורך המאפשר שילוב צבעי פסטל המעניקים רוגע . בגילאים הללו יש צורך במקומות אחסון רבים לצעצועים ספרים ומשחקים ולקחנו זאת בחשבון בעת תכנון ועיצוב הריהוט .

אלפי ילדים והורים מרוצים מכל רחבי האץ הינם ההוכחה הטובה ביותר לתפישת העולם הייחודית שלנו, ולהצלחתה של רשת ברזילי.

אנו מזמינים גם אתכם להגיע לאולם התצוגה הקרוב לביתכם, להתרשם מהקולקציה האיכותית והמגוונת ולהצטרף להצלחה.

באולמות התצוגה תוכלו להתרשם במגוון עצום של עיצובים.  תוכלו לפגוש את אחד ממעצבי הבית שלנו שיעזרו לכם להתאים את החדר המושלם שיגרום אושר לילדכם, בשיטת Quality &Design, שמשמעות -איכות ועיצוב בהתאמה אישית, הייחודית לרשת ברזילי.