לסניפים וטלפונים
articles_category__bg
ארון הזזה לחדר ילדים ונוער דגם 100

קניית רהיטי ילדים מרחוק, האם זה אפשרי?

בתחילת חודש מרץ 2020, אף אחד לא יכול היה לצפות את גודל המשבר שיתחולל בכל העולם וגם בישראל בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. בתחילה היו שחשבו שהנה זה יעבור מיד לאחר חג הפסח, אך כיום כולם מעריכים שהקורונה תהיה איתנו עד סוף שנת 2021 במתכונת זו או אחרת..

קניית רהיטי ילדים באינטרנט

עם פרוץ הקורונה, רבים שחששו לרכוש באינטרנט, נאלצו לבצע רכישות מקוונות וכך גם בעולמות שנראו כרחוקים לרכישה און ליין כדוגמת עולם הריהוט. במהלך הסגרים התכופים אנו ברשת רהיטי ברזילי המשכנו לעבוד כרגיל ולמכור חדרי ילדים, ארונות ילדים ומגוון רחב של פריטי ריהוט און ליין.

אבל, האם זה אפשרי, איך זה עובד? הרי יש מספר בעיות:


  רוצה לתאם פגישה עם מעצב חדרי ילדים או ליצור עמנו קשר בכל פנייה? השאירו לנו פרטים כאן:


  1. כל ילד הוא עולם ומלואו – עם טעם עיצובי ייחודי לו.
  2. כל חדר הנו במידות שונות – לא כל עיצוב מתאים לכל חדר.
  3. חשיבה על אירוח – צריך לראות איך מארחים חברים!

  אז נכון, זה לא כל כך פשוט, כדי להגיע לחדר הילדים המושלם תמיד עדיף להגיע פיזית ולחוש את החוויה של החדר, אבל לנו יש פתרונות מעולים גם לימי הסגר! אנו ברשת רהיטי ברזילי עושים שימוש בשילוב מיוחד של טכנולוגיה ואנשי מקצוע בכדי לאפשר לכם לחוות את חדר הילדים הצפוי גם מבלי להגיע לחנות.

  איך אנחנו עושים זאת?

  כדי לאפשר לכם לרכוש חדר ילדים קומפלט הישר מהבית, אנו מאפשרים ללקוחות להתייעץ עם מעצב חדרי ילדים שיחד אתכם יפתח תכנת הדמיה אשר מדמה את החדר שלכם בבית ועל גביו ימוקמו הרהיטים השונים מחדר הילדים האהוב עליכם. בעזרת כלי הדמיה זה יחד עם מעצב חדרי ילדים מנוסה, ניתן לדעת מראש ובמדויק איך יראה החדר ילדים עם הגעת הרהיטים המיוחדים שלנו!

  בזכות הניסיון הרב של המעצבים שלנו ובזכות הטכנולוגיה בה אנו משתמשים, ביכולתנו להמשיך ולהעניק שירות מקצועי מכל הלב גם בתקופת הסגר. כן, גם בתקופת הקורונה, הצוות שלנו ממשיך לעבוד ולהעניק את השירות המסור ביותר גם אם זה מרחוק.

  רוצים ליהנות מחדר ילדים חדש ואין לכם סבלנות עד שיגמר הסגר? הרגישו חופשי להשאיר לנו פרטים ומעצב מקצועי יתקשר אליכם ללא עלות וללא התחייבות!

   שם מלא (ניתן גם הערה) *

   טלפון ליצירת קשר *