לסניפים וטלפונים
ניהול אתרים |

חדרי ילדים ונוער מבית רשת רהיטי ברזילי

חברת רהיטי ברזילי הוקמה בשנת 1948 ע”י אבי המשפחה, מאיר ברזילי ז”ל , והפכה במרוצת השנים מבית מלאכה קטן בדרום תל אביב למפעל תעשייתי גדול ומודרני באזור התעשייה הצפוני קיסריה , עם הציוד המתקדם ביותר בענף העץ.

חברת רהיטי ברזילי מאמינה שרהיטי הילדים וחדרי הילדים שהם הסביבה הקרובה ביותר לילדים בשלבי התפתחותם החשובים , צריכים להיבנות סביב תפיסת עולם הילד . תכנון ועיצוב חדר ילדים נוח ומרגיע , סביבה צבעונית שמסייעת בהתפתחות הילד , איכות חומרים וגימור עמידים לאורך זמן הם יסודות בחשיבה בה אנחנו מפתחים את סדרות הרהיטים שלנו.

כל ילד הוא עולם ומלואו . יש לו אופי אינדיבידואלי, סגנון חיים המתאים לו ועולם פנאי ייחודי, של רצונות וחלומות. לכל ילד הזכות לגדול בסביבה שתסייע לאושרו. זוהי תפיסת החיים של משפחת ברזילי ועל פיה נקבעה מדיניות החברה לאורך שנים . מדיניות שמעמידה את אושרם של ילדים מגיל שנתיים ועד תחילת גיל ההתבגרות בגילאים 12-14 במרכז תהליך פיתוח, עיצוב ובניית המוצרים ברהיטי ברזילי עבור ילדים ונוער .

הודעה לכלל לקוחותינו:

אנו שמחים לעדכן כי כל סניפי הרשת פתוחים כרגיל ובהתאם להנחיות של משרד הבריאות! כל הקולקציות החדשות עכשיו בחנויות ונשמח לראותכם!

אנו ברהיטי ברזילי נמשיך לתת את השירות הטוב ביותר עבורכם וזמינים לכל שאלה בטלפון או בפייסבוק.

Accessibility