לסניפים וטלפונים
articles_category__bg
חדר ילדים ונוער: חדר שי

ארון לחדר הילדים: מה צריך לדעת בדרך לרכישה?

כאשר אנו מגיעים מנהלים בית עם ילדים, אחד האתגרים שלנו הוא לתכנן את חדר הילדים על מנת שיהיה מסודר ומאורגן כראוי. על מנת שלא נגיע למצב שהחדר תמיד מבולגן עם בגדים זרוקים בכל פינה וצעצועים על הרצפה חשוב מאוד לתכנן את החדר בצורה כזו שהוא לא יגיע למצב בו הוא תמיד לא מסודר. כיצד לעשות זאת? רכשו לחדר ארון שיעזור לכם בכך ותמצאו פתרונות לארגון נכון של חדר הילדים. כל זאת ועוד במאמר הבא.

כיצד תדאגו לסדר וארגון חדר הילדים?

בעת הגעתם לשלב רכישת הרהיטים לחדר הילדים אסור לכם לשכוח, עלינו לזכור כי מעבר להיותו של כל רהיט בחדר כפריט עיצובי המתאים לטעמו האישי של הילד ומעבר להתאמה של מידות החדר חשוב ביותר שהרהיט יהיה פרקטי! המטרה הראשונה של הרהיט הינו לשרת אתכם בצורה פרקטית ויעילה. כך למשל, הרהיט צריך לכלול פתרונות אחסון אשר יקלו עליכם לשמור על ארגון החדר לאורך זמן רב.

נוסף לכך, הרהיט החשוב ביותר על מנת לארגן את החדר הוא הארון. לכן, חשוב שתדעו מה לקחת בחשבון כאשר הנכם רוכשים ארון לחדר הילדים או לחדר הנוער.


  רוצה לתאם פגישה עם מעצב חדרי ילדים או ליצור עמנו קשר בכל פנייה? השאירו לנו פרטים כאן:


  ארון לחדר הילדים: מה חשוב שתדעו?

  כפי שציינו קודם לכן, אחד הרהיטים החשובים ביותר לסדר וארגון החדר הילדים הינו הארון. חשוב מאוד שהדלתות בארון יהיו עם פתיחה ונוחה ואף ישנה עדיפות לדלתות הזזה אשר יעילות מאוד בחדר קטנים. יתר על כן, חשוב מאוד לרכוש ארון עם כמות מדפים מספקת עבור החפצים של הילד ועם מקום אחסון אשר יכול להכיל כל מה שנרצה מבלי שיישארו צעצועים או בגדים מחוץ לארון וייצרו אי-סדר בחדר. נוסף לכך, חשוב מאוד לא לשכוח שהארון יכיל מגירות אשר יאחסנו חפצים רבים ויעזרו לארגון החדר ושמירת פריטים קטנים יותר, כמו תחתונים, גופיות, גרביים וצעצועים. כל עוד הצעצועים שלא בשימוש יישארו במגירה, לא רק שהחדר יהיה מסודר יותר, אלא גם שהצעצועים ישמרו יותר.

  לעיתים הבחירה בארון שיספק לנו סדר וארגון נכון בחדר הילדים עלולה להיות משימה לא פשוטה. למרות זאת, כשאנו מבינים את הצורך בכך ואת האפקטיביות שנקבל כתוצאה מרכישה נכונה, נוכל להגיע לתוצאה מרשימה שתשרת אותנו לאורך זמן רב גם כאשר הילדים יתבגרו.

  לסיכום, ברוב הפעמים שהילדים נמצאים בחדרם זמן ממושך (או אפילו קצר) הבלגן שהם משאירים אחריהם הוא גדול ורב עד כדי כך שלא רואים את רצפת החדר. על מנת להימנע מכך יש לארגן את החדר בצורה חכמה ומתוכננת יחד עם הסבר לילדים איפה לאחסן כל פריט או צעצוע. לפיכך, קיימים פתרונות רבים שיעזרו לכם לעשות זאת וחלק משמעותי מכך היא לרכוש ארון פרקטי וגם רהיטים ואביזרים שמטרתם לעזור לארגון החדר. בהצלחה!

  לקריאת טיפים נוספים לסדר וארגון החדר לחצו כאן.

  רוצים לראות חדרי ילדים מעוצבים? לחצו כאן. רוצים לעיין במבחר מיטות הילדים והנוער שלנו? לחצו כאן.

  במידה והנכם מעוניינים לדעת המלצות נוספות ולפנות אלינו, הנכם מוזמנים לעשות זאת דרך הטופס הנמצא למטה.

   שם מלא (ניתן גם הערה) *

   טלפון ליצירת קשר *